U/8 Gala Day Draw, Sunday 31st March @ Flinders Field, Shellharbour

March 26, 2019

 

South Coast Group 7

Mini Gala Days

Sunday 31st March 2019

 

Under 8’s Flinders Field Shellharbour

Game   Time                Grd      Teams 

1          10.00am          1          Berry White                V         Stingrays Gold

2          10.00am          2          Bomaderry Gold         V         Albion Park Maroon

3          10.00am          3          Culburra Green           V         Kiama Red

4          10.00am          4          Milton Blue                 V         Gerringong

5          10.25am          1          Berry Black                 V         Stingrays Green

6          10.25am          2          Jamberoo                    V         Bomaderry Blue

7          10.25am          3          Nowra                         V         Albion Park White

8          10.25am          4          Sussex Inlet                V         Warilla

9          10.50am          1          Milton Red                  V         Kiama Black

10        10.50am          2          Culburra White           V         Stingrays White

11        10.50am          3          St Georges Basin        V         Stingrays Gold

12        10.50am          4          Bomaderry Gold         V         Kiama Red

13        11.15am          1          Culburra Green           V         Gerringong

14        11.15am          2          Milton Blue                  V         Albion Park Maroon

15        11.15am          3          Berry Black                  V         Jamberoo

16        11.15am          4          Bomaderry Blue           V         Albion Park White

17        11.40am          1          Nowra                          V         Stingrays Green

18        11.40am          2          Sussex Inlet                 V         Kiama Black

19        11.40am          3          Stingrays White           V         Milton Red

20        11.40am          4          Culburra White            V         Warilla

21        12.05pm          1          Berry White                 V         Kiama Red

22        12.05pm          2          St Georges Basin       V         Gerringong

23        12.05pm          3          Albion Park Maroon    V         Culburra Green

24        12.05pm          4          Milton Blue                  V         Stingrays Gold

25        12.30pm          1          Albion Park White       V         Berry Black

26        12.30pm          2          Stingrays Green          V         Bomaderry Blue

27        12.30pm          3          Nowra                         V         Jamberoo

28        12.30pm          4          Stingrays White          V         Sussex Inlet

29        12.55pm          1          Warilla                        V         Milton Red

30        12.55pm          2          Culburra White           V         Kiama Black

31        12.55pm          3          Bomaderry Gold         V         Stingrays Gold

32        12.55pm          4          Berry White                V         St Georges Basin